LETNIE ZNIŻKI 33% na wybraną biżuterię srebrną

10123 Pudełko na biżuterię na pierścionek, zawieszkę z nadrukiem MAJYA

Kod: 10123
34 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
26.7.2024
Możliwości transportowe

Obejmij swój pierścionek luksusem. Przedstawiamy nasze eleganckie pudełko na pierścionki - idealny dodatek do pięknej biżuterii. To luksusowe pudełko zostało zaprojektowane, aby podkreślić piękno i elegancję wszystkich pierścionków, zapewniając jednocześnie ich bezpieczeństwo i ochronę.

 

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Nasze pudełko na biżuterię wykonane jest z wysokiej jakości papieru, a jego wyściółka wykonana jest z solidnej pianki pokrytej aksamitem, co zapewnia optymalną ochronę biżuterii. Pokrywa pudełka zamyka się łatwo za pomocą silnego magnesu, zapewniając proste i bezpieczne zamknięcie. Taka konstrukcja nie tylko zapewnia bezpieczeństwo pierścionka, ale także dodaje pudełku elegancji i wyrafinowania.

Pudełko na biżuterię jest idealne do przechowywania pierścionków, ale można je również wykorzystać jako pudełko na prezent. Klasyczny wygląd i luksusowy design sprawiają, że jest to idealny dodatek do każdego prezentu. A co jest najlepsze? Do każdego zakupionego u nas pierścionka otrzymasz to eleganckie pudełko na biżuterię w prezencie!

5 kluczowych zalet naszego pudełka na biżuterię:

1. **Ochrona i bezpieczeństwo:** Nasze pudełko na biżuterię zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo pierścionka przy każdym użyciu.
2. **Elegancki design:** Dzięki klasycznemu wyglądowi i luksusowemu wzornictwu, ta szkatułka na biżuterię przyciągnie uwagę w każdym miejscu.
3. **Wielofunkcyjne zastosowanie:** To pudełko na biżuterię jest idealne nie tylko do przechowywania pierścionka, ale także jako pudełko na prezent.
4. **Wysoka jakość:** Wykonane z wysokiej jakości materiałów pudełko na biżuterię jest trwałe i wytrzymałe.
5. **Dostępność:** Kup u nas dowolny pierścionek i otrzymaj to eleganckie pudełko na biżuterię w prezencie!

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pudełka na prezenty
Materiał: Papier
Kolor: Szara, Grafit, Niebieski
Wymiary pudełka (szer. × gł. × wys.): 50 × 47 × 40

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: