Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

MAJYA Bonus+ program VIP

Czy uważasz, że rejestracja na innym portalu nie ma sensu? Pomyśl jeszcze raz! Wystarczy kilka minut, aby otworzyć drzwi do świata pełnego korzyści i nagród. Nie będziemy Was zanudzać bzdurami. Zamiast tego będziemy na bieżąco informować Cię o postępie realizacji Twoich zamówień, przeglądać ich historię i już nigdy nie będziesz musiał ponownie wpisywać swoich danych. A to dopiero początek!

Witamy w programie MAJYA BONUS+, w którym każdy dokonany zakup oznacza wygraną. W rzeczy samej. Za każdą wydaną u nas koronę otrzymujesz punkty, które możesz wymienić na jeszcze bardziej niesamowitą biżuterię. I to nie wszystko! Jako zarejestrowany klient zyskujesz priorytetowy dostęp do naszych ekskluzywnych rabatów.

Po co więc czekać dłużej? Dołącz do nas i ciesz się wszystkimi korzyściami na wyciągnięcie ręki. Zarejestruj się już dziś i zacznij zbierać swoje bonusy!


  •  Jak dołączyć do programu MAJYA BONUS+?

Po prostu zarejestruj się na Majya.pl, a automatycznie zostaniesz członkiem naszego bezpłatnego programu MAJYA BONUS+. Jeśli zarejestrowałeś się już w przeszłości, automatycznie zostaniesz objęty tym programem i możesz zacząć zbierać punkty bonusowe. Jeśli nie masz jeszcze konta, nie wahaj się i zarejestruj już teraz.

  • Jak mogę zdobyć punkty bonusowe?

 Oferujemy prosty sposób na zdobycie punktów bonusowych. Punkty bonusowe zostaną dodane do Twojego konta za każde opłacone zamówienie. Po zebraniu wystarczającej liczby punktów możesz je wymienić przy następnym zakupie, aby zaoszczędzić pieniądze. Im więcej kupisz, tym więcej rabatów możesz uzyskać. Pamiętaj, że punkty naliczane są dopiero po opłaceniu całości zamówienia, a nie od razu po zakupie. Jeśli anulujesz zamówienie lub zwrócisz produkt, Twoje punkty zostaną odjęte w taki sam sposób, w jaki zostały dodane. Za każde wydane 20 CZK otrzymujesz 1 punkt.

 

  •  Jak jeszcze mogę zdobyć punkty bonusowe?

 Oczywiście jest więcej sposobów. Przykładowo za rejestrację dodamy Ci 20 punktów. A jeśli zapiszesz się do naszego newslettera, otrzymasz w prezencie dodatkowe 20 punktów.


  • Jak mogę wykorzystać moje punkty bonusowe?

 Zebrane punkty możesz wykorzystać jako rabaty. Po zalogowaniu się na swoje konto klienta możesz śledzić stan swoich punktów. W koszyku zobaczysz ile punktów posiadasz i możesz zdecydować czy chcesz je wymienić. Przy zgłoszeniu obowiązuje zasada: 1 punkt = zniżka 0,2 PLN.

 

  •  Jak to działa z kombinacją punktów bonusowych i kuponów rabatowych?

Nie można wykorzystać jednocześnie punktów i kuponu rabatowego w jednym zamówieniu. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z kuponu rabatowego, nie będziesz mógł uzyskać rabatu za punkty i odwrotnie. Pamiętaj, że realizacja kuponu rabatowego będzie miała wpływ na całkowitą kwotę zamówienia, a tym samym na liczbę zdobytych punktów.

  • Jak mogę sprawdzić ile mam punktów?

Zawsze możesz sprawdzić liczbę swoich punktów bonusowych w sekcji klienta. Po zalogowaniu się na swoje konto zobaczysz ile punktów zgromadziłeś za swoje zakupy. Pamiętaj, że Twoje punkty zostaną dodane dopiero po całkowitym opłaceniu zamówienia. Gdy tylko wykorzystasz swoje punkty, ich liczba zostanie natychmiast odjęta z Twojego konta bonusowego.

  •  Co stanie się z punktami, jeśli zwrócę zakupiony produkt bez wykorzystania punktów bonusowych?

Jeśli zdecydujesz się na zwrot zakupionego produktu, automatycznie zwrócisz również zdobyte punkty bonusowe. Saldo punktów zostanie następnie przeliczone z powrotem do stanu sprzed danego zakupu.

 

  • Jak długo moje punkty są ważne?

 Twoje punkty bonusowe są ważne przez czas nieokreślony.

 

  • Więcej informacji

 Jeśli złożysz wniosek lub anulujesz zamówienie i wolisz zwrot pieniędzy, otrzymasz z powrotem tylko kwotę, którą faktycznie zapłaciłeś. Punkty wykorzystane przy zakupie zostaną zwrócone na Twoje konto.

Należy pamiętać, że punkty bonusowe nie są walutą i nie mają rzeczywistej wartości pieniężnej. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany parametrów programu w dowolnym momencie lub jego anulowania. W przypadku nadużycia programu lub oszustwa sankcje mogą obejmować zakaz udziału w tym programie. Nie możesz używać punktów bonusowych przy wymianie towarów!