Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

Często zadawane pytania

 

Tutaj znajdziesz informacje dotyczące zamówień, dostawy, płatności, zwrotów i wielu innych. Jeśli Twoje pytanie pozostaje bez odpowiedzi, nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie pomożemy. Nasza podróż w celu zapewnienia doskonałej obsługi klienta trwa i nie możemy się doczekać kolejnych wizyt i zakupów.

vyber

Wybór biżuterii

Biżuteria może być bardzo ważnym dodatkiem do każdego stroju, a nawet może podkreślić Twoją osobowość. Odpowiednio dobrana biżuteria może być trafnym akcentem, który doda Ci pewności siebie i podkreśli Twój styl.

 

Jak prawidłowo określić rozmiar pierścionka?

Pomiar pierścionka to szybki i łatwy proces. Aby poznać jego rozmiar, weź linijkę i przyłóż ją bezpośrednio do pierścionka, który aktualnie nosisz. Ważne jest, aby skupić się na jego średnicy WEWNĘTRZNEJ - czyli odległości od jednej krawędzi wewnętrznej do drugiej. Przykładowo, jeśli mierzysz 1,7 cm, oznacza to, że Twój pierścionek ma rozmiar 7. Szczegóły tutaj w artykule.

Jaki rodzaj zapięcia kolczyków wybrać?

Wybierając rodzaj zapięcia kolczyków, weź pod uwagę wygodę, bezpieczeństwo i styl kolczyków. Kolczyki srebrne zazwyczaj posiadają klasyczne zaczepy, które są proste i wygodne. Kolczyki stałe są bezpieczniejsze, ale mogą być mniej wygodne. Kolczyki koła są stylowe i łatwe do założenia. Wypróbuj różne rodzaje zapięć i przekonaj się, które z nich jest dla Ciebie najwygodniejsze i praktyczne. Więcej informacji tutaj, w artykule.

pece

Pielęgnacja biżuterii

Przeczytaj nasze rekomendacje i dowiedz się, jak czyścić i przechowywać biżuterię, kiedy ją przechowywać i jak dbać o różne rodzaje materiałów. Jesteśmy dla wszystkich, którzy kochają biżuterię i chcą o nią odpowiednio dbać. W naszych artykułach znajdziesz cenne rady i wskazówki, jak zachować piękno swojej biżuterii i zapewnić jej długowieczność.

Jak prawidłowo dbać o biżuterię?

Biżuteria to nie tylko wyraz osobistego stylu i gustu, ale często także symbol ważnego wydarzenia życiowego. Niezależnie od tego, czy są to kolczyki odziedziczone po babci, obrączka ślubna, czy po prostu ulubiona bransoletka, każdy egzemplarz ma swoją własną historię. Dlatego tak ważne jest, aby właściwie dbać o te cenne przedmioty. Z poniższego artykułu dowiesz się, jak przedłużyć ich życie i zachować na długi czas blask i piękno.

Jakie produkty stosować w pielęgnacji biżuterii?

Sprawdź kategorię pielęgnacji biżuterii, gdzie znajdziesz sprawdzone środki do czyszczenia biżuterii.

servis

Obsługa posprzedażowa

Oprócz ekskluzywnej oferty biżuterii na każdą okazję, staramy się także dostarczać naszym klientom przydatnych informacji i wskazówek. Dowiesz się na jaką obsługę możesz liczyć w naszym sklepie po zakupie biżuterii, jak przebiega procedura reklamacyjna, zwrot lub wymiana biżuterii. Naszym celem jest, abyś był w pełni usatysfakcjonowany swoją nową biżuterią i chcemy zapewnić Ci jak największe zadowolenie.

Czy mogę zwrócić zakupioną biżuterię?

Chcemy wyjść naprzeciw Tobie i wyjść poza zakres prawa, a w przypadku gdy zmienisz zdanie co do zakupu, możesz odstąpić od umowy i bez obaw zwrócić nam Towar w ciągu 66 dni od otrzymania przesyłki. Nie musisz podawać powodu zwrotu, ale jeśli to zrobisz, będziemy wdzięczni i pomoże nam to ulepszyć nasze usługi. Przejdź na tę stronę i postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi zwrotu.

Czy mogę wymienić zakupioną biżuterię?

Potrzebujesz wymienić towar na inny rozmiar lub kolor? Jeśli zmienisz zdanie co do zakupu, po odebraniu przesyłki możesz bez obaw wymienić nieużywany towar na inny w ciągu 66 dni. Nie musisz podawać powodu wymiany, ale jeśli nam to powiesz, będzie nam bardzo miło i pomoże nam to ulepszyć nasze usługi. Wejdź na tę stronę i postępuj zgodnie z instrukcją wymiany towaru.

Jak postępować w przypadku reklamacji?

Klient jest dla nas najważniejszy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby reklamacja została rozpatrzona rzetelnie i możliwie najszybciej. Na każdą sprzedawaną przez nas biżuterię udzielamy dwuletniej gwarancji. Wejdź na tę stronę i postępuj zgodnie z instrukcją wymiany towaru.

doprava

Wysyłka i płatność

Nasze cele są jasne – zapewnić Państwu wygodne i bezpieczne zakupy, szybką i niezawodną wysyłkę oraz szeroką gamę opcji płatności. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, zawsze staramy się, aby Twój zakup był jak najbardziej wygodny i łatwy.

Ile kosztuje przesyłka pocztowa i jakie są opcje wysyłki?

A co z ceną dostawy biżuterii? Jakie opcje transportu są dla Ciebie dostępne? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania w poniższym artykule. Odpowiedź na te pytania znajdziesz tutaj.

Jakie są metody płatności?

Każdy z nas ma swoje preferencje, czy to szybkość, bezpieczeństwo, czy wygoda w płaceniu. Nasze metody są zaprojektowane tak, aby spełniać wszystkie te wymagania, a jednocześnie być jak najbardziej dostosowane do potrzeb naszych klientów. Więcej informacji na tej stronie.

Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Przepraszamy, ale nie oferujemy jeszcze tej opcji.

Istnieje możliwość wysyłki za granicę

Możesz skorzystać z naszego e-sklepu www.majya.cz w przypadku wysyłki do Czech i www.majya.sk w przypadku wysyłki do Słowacji.