Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10761 Pudełko upominkowe CHOINKA

Kod: 10761
31 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
30.5.2024
Możliwości transportowe

Zamów nasze pudełko na biżuterię z choinkąktóry jest wyjątkowym akcesorium do przechowywania najcenniejszej biżuterii. Ta piękna i elegancka szkatułka na biżuterię wykonana jest z miękkiego aksamitu, który nadaje jej luksusowy wygląd. Choinka wprowadza przyjemny świąteczny nastrój.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Niewielkie wymiary 60 × 60 × 65 mm sprawiają, że idealnie nadaje się do pierścionków, kolczyków lub wisiorków, które można łatwo i wygodnie uporządkować i mieć zawsze pod ręką. Zielony kolor pudełka na biżuterię nadaje mu czysty wygląd, który pasuje do okresu świątecznego.

To wyjątkowe akcesorium jest idealnym prezentem dla ukochanej osoby lub dla siebie, jeśli chcesz zafundować sobie coś naprawdę wyjątkowego.

Nasza kolekcja obejmuje również szeroką gamę srebrnej biżuterii, którą można przechowywać w tym pięknym pudełku na biżuterię. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś dla siebie, czy dla ukochanej osoby, nasza biżuteria spełni Twoje życzenia. Nie wahaj się i zamów nasze pudełko na biżuterię z choinką dzisiaj.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Akcesoria
Materiał: Welur
Kolor: Zielona, Złota
Motyw: Gwiazda, Boże Narodzenie
Posługiwać się: Pierścień, Kolczyki, Wisiorek
Wymiary pudełka (szer. × gł. × wys.): 60 × 60 × 65

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: