Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10787 Pudełko upominkowe CHRISTMAS małe

Kod: 10787
33 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
20.6.2024
Możliwości transportowe

To świąteczne pudełko upominkowe jest idealnym prezentem dla każdego, kto kocha Boże Narodzenie i chce, aby jego prezenty były prezentowane w czymś, co jest nie tylko praktyczne, ale także świątecznie wygląda. Jej design jest ozdobiony magicznymi motywami świątecznymi, które dodają dodatkowej świątecznej atmosfery. Jego wygląd jest świetny dla tych, którzy preferują tradycyjne świąteczne motywy i kolory.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Jego wymiary wynoszą 50 × 47 × 40 mm, co jest idealnym rozmiarem do przechowywania pierścionka, kolczyków lub wisiorka. Pudełko zostało wykonane z wysokiej jakości papieru i jest dostępne w dwóch świątecznych kolorach - złotym i czerwonym.

Niezależnie od tego, czy kupujesz go dla siebie, czy jako prezent dla kogoś innego, to pudełko zostało zaprojektowane tak, aby zachwycać i przynosić radość. To świetny sposób na dodanie magii do świątecznych prezentów i sprawienie, by każdy z nich był naprawdę wyjątkowy. Spraw, by Twoje święta były jeszcze bardziej magiczne dzięki naszemu świątecznemu pudełku upominkowemu!

Parametry dodatkowe

Kategoria: Akcesoria
Materiał: Papier
Kolor: Czerwony, Złota
Motyw: Boże Narodzenie
Wymiary pudełka (szer. × gł. × wys.): 50 × 47 × 40

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: