Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

Bieg charytatywny w szczytnym celu

MAJYA JEWELRY zajmuje się nie tylko produkcją i sprzedażą wysokiej jakości biżuterii, ale także wspieraniem wydarzeń charytatywnych. Firma współtworzy wydarzenia, a także aktywnie uczestniczy w ich organizacji i promocji. Jesteśmy Wyjątkowi – 24-godzinny bieg sztafetowy to jedna z tych akcji charytatywnych, które wspieramy. Organizatorem wydarzenia jest Kietrzańskie Stowarzyszenie Kulturalno – Sportowe GRYF i człowiek o WIELKIM sercu Pan Andrzej Wójtowicz.

Akcja charytatywna ma na celu wsparcie osób z różnymi problemami zdrowotnymi. Jednym z głównych elementów imprezy jest 24-godzinna sztafeta, podczas której uczestnicy starają się przebiec jak największą liczbę kilometrów, a jednocześnie zbierają fundusze na cele charytatywne. Akcja miała na celu pomóc najbardziej potrzebującym, a jednocześnie zachęcić do aktywności fizycznej i promowania zdrowego stylu życia.

MAJYA JEWELRY wsparła akcję Jesteśmy Wyjątkowi – 24-godzinną sztafetę, przekazując darowiznę finansową w wysokości 1000 zł. Kwotę tę firma przekazała na wsparcie leczenia i rehabilitacji dzieci ze społeczności Jesteśmy Wyjątkowi. Jako bonus nasz dyrektor generalny Bronislav Hlaváč przekazał 250 zł na każdego biegacza, który w ciągu 24 godzin przebiegnie więcej niż 50 km. Znaleziono cztery odporne osoby, czyli 1000 zł. Łącznie na leczenie i rehabilitację przekazaliśmy 2000 zł.

Wsparcie, jakie MAJYA JEWELRY przekazuje tej akcji charytatywnej, ma bezpośredni wpływ na leczenie i rehabilitację dzieci. Jest to sposób, w jaki firma może zademonstrować swoje zaangażowanie na rzecz społeczeństwa, a także sposób na motywowanie i inspirowanie innych do zaangażowania. Świat znów jest odrobinę piękniejszy ;-)