Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

Nadzieja dla Darii: Kiedy biżuteria pomaga

Pod hasłem nadziei i solidarności MAJYA JEWELRY angażuje się w akcję charytatywną wspierającą leczenie Darii - odważnej mieszkanki Kietrza, która po raz drugi mierzy się z bezwzględnym wrogiem: rzadkim nowotworem złośliwym. Po udanej terapii ciężkimi jonami węgla sześć lat temu, "cichy zabójca" Darii powrócił, a ona po raz kolejny walczy o życie.

Niestety, leczenie, które może uratować Darię, jest kosztowne. Całkowity koszt wyniesie 270 000 zł, a czas, jaki ma Daria, jest nieubłaganie ograniczony. Dlatego MAJYA JEWELRY wkracza do walki z chorobą razem z nią, otwierając swoje serce i portfel, aby wesprzeć jej leczenie.

Wyjątkowa inicjatywa "Pomagamy Darii" jest przykładem tego, jak każdy z nas może być częścią czegoś większego. MAJYA JEWELRY przekaże 1000 zł natychmiast i zobowiązała się do przekazania dodatkowych 10 zł od każdego zamówienia srebrnej biżuterii złożonego na stronie www.majya.pl do końca marca 2024 roku.

Ale to nie wszystko! Za każde "Polub" na stronie MAJYA JEWELRY na Facebooku, firma przekaże 0,5 zł na wsparcie leczenia Darii, maksymalnie do 1000 zł. To świetny sposób na okazanie wsparcia jednym kliknięciem.

majya-jewelry-srebrna-bizuteria-fb

Jest jeszcze jeden sposób na zaangażowanie się - 24-godzinny charytatywny maraton pływacki, który odbędzie się w styczniu 2024 r. To wydarzenie jest wyzwaniem dla każdego, kto chce okazać swoje wsparcie nie tylko finansowe, ale także fizyczne. Pływacy mogą zarejestrować się i doświadczyć na własnej skórze, co to znaczy pokonywać milę za milą w szczytnym celu.

MAJYA JEWELRY to nie tylko biżuteria. Chodzi o łączenie piękna z dobrocią, łączenie blasku srebra z ciepłem ludzkiego serca. Ta firma udowadnia, że nawet w komercyjnym świecie jest miejsce na altruizm i że prawdziwa wartość biżuterii nie tkwi tylko w jej blasku, ale w świetle, które może wnieść w życie innych.

Teraz masz wyjątkową okazję, aby stać się częścią tej historii. Każdy zakup, każde "lubię to", każda przepłynięta mila może pomóc upewnić się, że historia Darii ma szczęśliwe zakończenie. Dołącz do MAJYA JEWELRY i razem pokażmy, że nadzieja i miłość mogą dosłownie uratować życie.

majya-jewelry-maraton-plywacki