Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10846 Srebrny pierścionek regulowany GABRIELLA mały Ag925/1000; ≤2,15 g

Kod: 10846
Nowość RABAT -15 %
226 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
3.6.2024
Możliwości transportowe

Dwurzędowa, regulowana konstrukcja tego elementu zapewnia innowacyjne i oryginalne podejście do klasycznej biżuterii. Jedna ścieżka jest ozdobiona drobnymi cyrkoniami, które odbijają światło i dodają blasku pierścionkowi. Druga część pierścionka jest czysta, przywodząc na myśl czystość i nieskazitelność. Ten pierścionek to coś więcej niż tylko dodatek, to symbol wiary i niezniszczalnego piękna.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Przedstawiamy srebrny pierścionek z dwoma krzyżami, który jest czymś więcej niż tylko biżuterią. Jest to symbol duchowej siły i elegancji, doskonale połączony z błyszczącymi cyrkoniami. Ten pierścionek to idealna symfonia klasycznego i nowoczesnego stylu.

Pierścionek jest przetwarzany przy użyciu techniki rodowania, która nadaje mu charakterystyczny srebrny kolor. Kolor ten w połączeniu ze srebrem próby 925/1000 tworzy idealną harmonię i nadaje pierścionkowi elegancki wygląd.

Regulowany rozmiar tego pierścionka zapewnia idealne dopasowanie do każdego palca. Rozmiar pierścionka: 6 - 8 (UE: 51 - 58). Jest to idealny prezent dla kobiet, które szukają czegoś wyjątkowego i symbolicznego. Pierścionek jest dostarczany w pudełku upominkowym, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent na każdą okazję.

Historia tego pierścionka to historia duchowej siły, elegancji i wyjątkowości. To wyjątkowy wyraz Twojej wrażliwości i gustu.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pierścionki dla kobiet i dziewcząt
Kategoria: Pierścień
Materiał: Srebro 925
Ustawienie: Cyrkon
Obróbka powierzchni: Pokryty rodem
Kolor: Silver, Przezroczysta
Miejsce docelowe: Damskie
Motyw: Krzyż
Regulowany rozmiar: 6 - 8 (UE: 51 - 58)
Czystość: Ag925/1000
Pudełko upominkowe: tak

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: