LETNIE ZNIŻKI 33% na wybraną biżuterię srebrną

10017 Uniwersalna szkatułka na biżuterię VIOLA - do chrztu

Kod: 10017
42 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
26.6.2024
Możliwości transportowe

To uniwersalne białe pudełko na biżuterię do chrztu jest doskonałym symbolem czystości i niewinności dziecka. Przechowuje wszystkie cenne przedmioty, które odzwierciedlają niezapomniane chwile i radosne wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. To prezent, który będzie trwał wiecznie.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Uniwersalne białe pudełko na biżuterię do chrztu to nie tylko praktyczny, ale także emocjonalny i symboliczny prezent. Jego czysty biały kolor symbolizuje niewinność i czystość dziecka, a złote detale dodają nutę elegancji i królewskości. Wykonany z papieru, jest lekki, ale wytrzymały, idealny do przechowywania całej cennej biżuterii, takiej jak pierścionki, bransoletki, łańcuszki, kolczyki czy wisiorki.

Jego wymiary 95 × 93 × 40 mm sprawiają, że jest wystarczająco przestronny, ale jednocześnie kompaktowy. Pudełko na biżuterię pozwoli bezpiecznie przechowywać wszystkie cenne przedmioty upamiętniające ten wyjątkowy i niezapomniany dzień. To prezent, który będzie trwał wiecznie, podobnie jak wspomnienia tej wyjątkowej chwili.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pudełka na prezenty
Materiał: Papier
Kolor: Biała, Złota
Posługiwać się: Pierścień, Bransoletka, Łańcuch, Kolczyki, Wisiorek
Wymiary pudełka (szer. × gł. × wys.): 95 × 93 × 40

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: