Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10221 Srebrna bransoletka MADISON Ag925/1000; ≤2,26 g

Kod: 10221
236 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
23.5.2024
Możliwości transportowe

Bransoletka jest symbolem dwóch nieskończoności splecionych razem, symbolizujących nierozerwalną miłość i to, jak dwoje ludzi jest na zawsze połączonych. To historia miłości i więzi, którą można nosić na ręce jako idealny dodatek do każdego stroju. To symbol miłości i wieczności, który można nosić na ręce jako idealny dodatek. Jest to wyraz uczuć i emocji, które są tak silne, że stają się namacalne i mogą być noszone jako biżuteria.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Przedstawiamy srebrną bransoletkę z dwoma splecionymi nieskończonościami, symbolizującymi wieczną miłość i połączenie. Ta elegancka bransoletka wykonana jest z wysokiej jakości srebra próby 925 i jest doskonale wysadzana błyszczącymi cyrkoniami sześciennymi, które nadają klejnotowi luksusowy wygląd.

Bransoleta jest również rodowana, co zwiększa jej odporność na zarysowania i otarcia. Delikatny design i szczegółowe wykonanie bransoletki pokazują, jak doskonały design może iść w parze z jakością i elegancją.

Każda bransoletka zapakowana jest w luksusowe pudełko upominkowe, dzięki czemu jest idealnym prezentem dla każdej kobiety, która ceni sobie wysokiej jakości biżuterię i wyrafinowany design. Historia tej bransoletki to przesłanie miłości, więzi i wieczności, które można nosić każdego dnia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Bransoletki dla kobiet i dziewcząt
Kategoria: Bransoletka
Materiał: Srebro 925
Ustawienie: Cyrkon
Obróbka powierzchni: Pokryty rodem
Kolor: Silver, Przezroczysta
Miejsce docelowe: Damskie
Motyw: Nieskończony
Długość bransoletki: 17 + 3 cm
Czystość: Ag925/1000
Pudełko upominkowe: tak

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: