Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10014 Bransoletka pudełko na biżuterię VIOLA - Komunia Święta

Kod: 10014
39 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
20.6.2024
Możliwości transportowe

To eleganckie białe pudełko na biżuterię jest idealnym prezentem na wyjątkowy moment Pierwszej Komunii Świętej. Jest przeznaczony do przechowywania bransoletki, która symbolizuje wiarę i oddanie. Dzięki swojej prostocie i pięknemu wzornictwu to pudełko na biżuterię jest czymś więcej niż tylko pudełkiem na biżuterię - to pamiątka dnia, w którym naprawdę zaczyna się duchowa podróż.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Eleganckie białe pudełko na biżuterię to idealne miejsce do przechowywania bransoletki, która na zawsze będzie symbolizować wspaniały dzień Pierwszej Komunii Świętej. To nie tylko zwykłe pudełko do przechowywania biżuterii - to pamiątka, która upamiętnia dzień rozpoczęcia duchowej podróży.

Jego prosty, ale piękny design jest powodem, dla którego to pudełko na biżuterię jest czymś więcej niż tylko miejscem do przechowywania biżuterii. Jego wymiary 221 × 46 × 30 mm są idealne dla bransoletki, a jego złoto-biały kolor nadaje mu wyjątkowy wygląd. Wykonany jest z papieru, dzięki czemu jest lekki i łatwy do przenoszenia. Ten piękny i emocjonalny prezent będzie wspaniałą pamiątką tego ważnego dnia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pudełka na prezenty
Materiał: Papier
Kolor: Biała, Złota
Posługiwać się: Bransoletka
Wymiary pudełka (szer. × gł. × wys.): 221 × 46 × 30

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: