Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10848 FELICITA srebrna bransoletka Ag925/1000; ≤19,35 g

Kod: 10848
Nowość
668 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
3.6.2024
Możliwości transportowe

Srebrna bransoletka z cyrkoniami marki MAJYA to synonim ponadczasowej elegancji i subtelnego luksusu. Ta bransoletka jest idealnym dodatkiem dla każdej kobiety szukającej biżuterii, która doda jej wyrafinowanego wyglądu.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wykonana ze szlachetnego srebra próby Ag925/1000 i uzupełniona błyszczącymi sześciennymi cyrkoniami, ta bransoletka jest nie tylko urocza, ale także wysokiej jakości w produkcji. Długość bransoletki wynosi 17 cm, co jest idealnym rozmiarem dla wielu nadgarstków, a szerokość 6 mm zapewnia wystarczającą widoczność bez nadmiernego eksponowania bransoletki. Pokrycie rodem nie tylko chroni biżuterię przed utlenianiem i utratą połysku, ale także zwiększa jej odporność na zarysowania i zużycie.

Srebrny kolor wraz z przezroczystymi cyrkoniami nadaje bransoletce wszechstronny wygląd, który można łatwo łączyć z różnymi strojami, od codziennych po wieczorowe gale.

Bransoletka jest dostarczana w pudełku upominkowym, co ułatwia jej natychmiastowe wręczenie i zapewnia bezpieczne przechowywanie, gdy nie jest noszona. Dzięki tej bransoletce od MAJYA otrzymasz element, który pozostanie w Twojej pamięci jako symbol elegancji i smaku, który przetrwa lata i nigdy nie wyjdzie z mody.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Bransoletki dla kobiet i dziewcząt
Kategoria: Bransoletka
Materiał: Srebro 925
Ustawienie: Cyrkon
Obróbka powierzchni: Pokryty rodem
Kolor: Silver, Przezroczysta
Miejsce docelowe: Damskie
Długość bransoletki: 17 cm
Czystość: Ag925/1000
Pudełko upominkowe: tak
Szerokość: 6 mm

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: