Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10090 Srebrna bransoletka GITA Ag925/1000; ≤2,35 g

Kod: 10090
219 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
23.5.2024
Możliwości transportowe

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Każdy z nich jest wykonany z najwyższą starannością i umiejętnościami, aby odzwierciedlić piękno i delikatność natury, którą reprezentują motyle. Przeszłość to motyl, który przypomina nam o naszych korzeniach i miejscu, z którego pochodzimy. Obecność to motyl, który pcha nas do przodu, przypominając nam o naszej sile i determinacji. A przyszłość? To motyl, który niesie nasze marzenia i pragnienia, odzwierciedlenie naszych nadziei i oczekiwań.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Olśniewająca srebrna bransoletka "Three Butterflies" kryje w sobie historię tak delikatną i subtelną jak skrzydła motyla. Każdy z trzech motyli, wykonanych z czystego srebra próby 925 i ozdobionych błyszczącymi cyrkoniami, symbolizuje jeden z niesamowitych momentów życia: przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Każdy z nich został wyrzeźbiony z najwyższą starannością i umiejętnościami, aby odzwierciedlić piękno i delikatność natury, którą reprezentują motyle.

Bransoletka jest idealnie wypolerowana i pokryta rodem, aby oprzeć się zniszczeniom czasu, dzięki czemu jej właścicielka może nosić to dzieło sztuki jubilerskiej na nadgarstku, gdziekolwiek się udaje. Długość 18 cm z możliwością przedłużenia o kolejne 3 cm pozwala na noszenie tej bransoletki przez każdą kobietę i dziewczynę.

Zamawiając tę bransoletkę otrzymasz również eleganckie pudełko upominkowe, dzięki czemu biżuteria ta będzie idealnym prezentem dla ukochanej osoby. Każdy element reprezentuje obietnicę, że nawet najmniejsze szczegóły robią wielką różnicę w życiu.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Bransoletki dla kobiet i dziewcząt
Kategoria: Bransoletka
Materiał: Srebro 925
Ustawienie: Cyrkon
Obróbka powierzchni: Pokryty rodem
Kolor: Silver, Przezroczysta
Miejsce docelowe: Damskie, Dla dzieci
Motyw: Motyl
Długość bransoletki: 18 + 3 cm
Czystość: Ag925/1000
Pudełko upominkowe: tak

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: