Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10790 Świąteczne pudełko upominkowe na bransoletkę

Kod: 10790
42 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
20.6.2024
Możliwości transportowe

To pudełko upominkowe o tematyce świątecznej to idealny prezent dla każdego, kto kocha Boże Narodzenie i chcą, aby ich prezenty były prezentowane w czymś, co jest nie tylko praktyczne, ale także świątecznie wygląda. Jego konstrukcja jest ozdobiona magicznymi motywami świątecznymi, które dodają dodatkowego świątecznego akcentu. Jej design jest świetny dla tych, którzy preferują tradycyjne świąteczne motywy i kolory.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Jego wymiary to 221 × 46 × 30 mm, co jest idealnym rozmiarem do przechowywania pierścionka, kolczyków lub wisiorka. Pudełko zostało wykonane z wysokiej jakości papieru i jest dostępne w dwóch świątecznych kolorach - złotym i czerwonym.

Niezależnie od tego, czy kupujesz go dla siebie, czy jako prezent dla kogoś innego, to pudełko zostało zaprojektowane tak, aby zachwycać i przynosić radość. To świetny sposób na dodanie magii do świątecznych prezentów i sprawienie, by każdy z nich był naprawdę wyjątkowy. Spraw, by Twoje święta były jeszcze bardziej magiczne dzięki naszemu świątecznemu pudełku upominkowemu!

Parametry dodatkowe

Kategoria: Akcesoria
Materiał: Papier
Kolor: Czerwony, Złota
Motyw: Boże Narodzenie
Wymiary pudełka (szer. × gł. × wys.): 221 × 46 × 30

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: