Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10904 Srebrny wisiorek TAURUS Ag925/1000; ≤1,34 g

Kod: 10904
Nowość
123 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
3.6.2024
Możliwości transportowe

Srebrny wisiorek TAURUS z cyrkonią symbolizuje stabilność i niezawodność. Imponujący motyw byka, ozdobiony błyszczącym kamieniem, reprezentuje znak zodiaku dla osób urodzonych od 21 kwietnia do 21 maja. Srebrny wisiorek TAURUS z cyrkoniami to idealny dodatek dla wszystkich urodzonych pod znakiem Byka.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Charakterystyczny motyw głowy byka, precyzyjnie wykonany z najwyższej jakości rodowanego srebra, uosabia stabilność, niezawodność i wytrzymałość typową dla tego ziemskiego znaku. Błyszczące sześcienne cyrkonie osadzone wokół znaku dodają elegancji biżuterii i podkreślają jej wyjątkowy design.

Wisiorek TAURUS jest wykonany z najwyższej jakości srebra próby 925/1000, a jego powierzchnia jest pokryta trwałą powłoką rodu, która chroni klejnot przed zużyciem i zapewnia długotrwały połysk.

Wisiorek jest dostarczany w pudełku prezentowym, gotowym do podarowania ukochanej osobie lub jako hołd dla własnej osobowości. Podaruj sobie lub swoim bliskim tę wyjątkową biżuterię, która podkreśli Twój charakterystyczny styl i stanie się trwałym symbolem Twojej wewnętrznej siły i stabilności.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Wisiorki dla kobiet i dziewcząt
Kategoria: Wisiorek
Materiał: Srebro 925
Ustawienie: Cyrkon
Obróbka powierzchni: Pokryty rodem
Kolor: Silver, Przezroczysta
Miejsce docelowe: Damskie, Dla dzieci, Męskie
Motyw: Zwierzęcy, Zodiak
Czystość: Ag925/1000
Pudełko upominkowe: tak
Średnia: 14 mm

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: