WALENTYNKOWY RABAT 25% na wybraną biżuterię.

10013 Pudełko na biżuterię na pierścionek VIOLA - komunię św

Kod: 10013
26 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
28.2.2024
Możliwości transportowe

To eleganckie białe pudełko na biżuterię jest idealnym prezentem na wyjątkowy moment Pierwszej Komunii Świętej. Zaprojektowano go z myślą o pierścieniu, który symbolizuje wiarę i oddanie. Dzięki swojej prostocie i pięknemu wzornictwu to pudełko na biżuterię jest czymś więcej niż tylko pudełkiem na biżuterię - jest pamiątką dnia, w którym rozpoczyna się duchowa podróż.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Białe pudełko na biżuterię to idealne miejsce do przechowywania pierścionka, który na zawsze będzie symbolizował wspaniały dzień Pierwszej Komunii Świętej. To nie tylko zwykłe pudełko do przechowywania biżuterii - to pamiątka, która upamiętnia dzień rozpoczęcia duchowej podróży.

Jego prosty, ale piękny design jest powodem, dla którego to pudełko na biżuterię jest czymś więcej niż tylko miejscem do przechowywania biżuterii. Jego wymiary 50 × 47 × 40 mm są idealne dla pierścionka, a jego złoto-biały kolor nadaje mu wyjątkowy wygląd. Wykonany jest z papieru, dzięki czemu jest lekki i łatwy do przenoszenia. Ten piękny i emocjonalny prezent będzie wspaniałą pamiątką tego ważnego dnia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pudełka na prezenty
Materiał: Papier
Kolor: Biała, Złota
Posługiwać się: Pierścień
Wymiary pudełka (szer. × gł. × wys.): 50 × 47 × 40

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: