Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10906 Srebrny wisiorek CAPRICORN Ag925/1000; ≤1,23 g

Kod: 10906
Nowość
123 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
3.6.2024
Możliwości transportowe

Srebrny wisiorek CAPRICORN z cyrkonią symbolizuje ambicję i dyscyplinę. Elegancki motyw Koziorożca, ozdobiony błyszczącym kamieniem, reprezentuje znak zodiaku dla osób urodzonych od 22 grudnia do 20 stycznia. Srebrny wisiorek CAPRICORN z cyrkoniami to idealna biżuteria dla każdego urodzonego pod znakiem Koziorożca.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Imponujący motyw Koziorożca, precyzyjnie wykonany z najwyższej jakości rodowanego srebra, uosabia ambicję, dyscyplinę i wytrwałość typowe dla tego znaku ziemi. Błyszczące sześcienne cyrkonie osadzone wokół znaku dodają elegancji biżuterii i podkreślają jej wyjątkowy design.

Wisiorek CAPRICORN wykonany jest z wysokiej jakości srebra próby 925/1000, a jego powierzchnia pokryta jest trwałą powłoką rodowaną, która chroni klejnot przed uszkodzeniem i zapewnia jego długotrwałe piękno.

Wisiorek jest dostarczany w eleganckim pudełku prezentowym, gotowym do podarowania ukochanej osobie lub jako symbol uznania własnych zalet. Podaruj sobie lub swoim bliskim tę wspaniałą biżuterię, która podkreśli Twój wyrafinowany gust i stanie się trwałym przypomnieniem Twojej wewnętrznej siły i determinacji.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Wisiorki dla kobiet i dziewcząt
Kategoria: Wisiorek
Materiał: Srebro 925
Ustawienie: Cyrkon
Obróbka powierzchni: Pokryty rodem
Kolor: Silver, Przezroczysta
Miejsce docelowe: Damskie, Dla dzieci, Męskie
Motyw: Zodiak
Czystość: Ag925/1000
Pudełko upominkowe: tak
Średnia: 14 mm

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: