Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10907 Srebrny wisiorek SAGITTARIUS Ag925/1000; ≤1,24 g

Kod: 10907
Nowość
123 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
3.6.2024
Możliwości transportowe

Szlachetny motyw Strzelca, ozdobiony błyszczącym kamieniem, reprezentuje znak zodiaku dla osób urodzonych od 23 listopada do 21 grudnia. Srebrny wisiorek SAGITTARIUS z cyrkoniami symbolizuje przygodę i swobodne myślenie. Zuosabia przygodę, swobodę i optymizm typowe dla tego ognistego znaku.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Srebrny wisiorek SAGITTARIUS z cyrkoniami to idealna biżuteria dla wszystkich urodzonych pod znakiem Strzelca. Elegancki motyw strzelca, precyzyjnie wykonany z najwyższej jakości rodowanego srebra. Błyszczące cyrkonie osadzone wokół znaku dodają biżuterii wyjątkowości i podkreślają jej charakterystyczny design.

Wisiorek SAGITTARIUS wykonany jest z wysokiej jakości srebra próby 925/1000, a jego powierzchnia pokryta jest trwałą powłoką rodowaną, która chroni klejnot przed uszkodzeniem i zapewnia jego długotrwałe piękno.

Wisiorek jest dostarczany w eleganckim pudełku prezentowym, gotowym do podarowania ukochanej osobie lub jako uczczenie własnej niezależności. Podaruj sobie lub swoim bliskim tę wspaniałą biżuterię, która podkreśli Twojego ducha przygody i stanie się trwałym symbolem Twojej wewnętrznej wolności i optymizmu.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Wisiorki dla kobiet i dziewcząt
Kategoria: Wisiorek
Materiał: Srebro 925
Ustawienie: Cyrkon
Obróbka powierzchni: Pokryty rodem
Kolor: Silver, Przezroczysta
Miejsce docelowe: Damskie, Dla dzieci, Męskie
Motyw: Zodiak
Czystość: Ag925/1000
Pudełko upominkowe: tak
Średnia: 14 mm

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: