Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10905 Srebrny wisiorek CANCER Ag925/1000; ≤1,59 g

Kod: 10905
Nowość
123 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
3.6.2024
Możliwości transportowe

Srebrny wisiorek CANCER z cyrkoniami symbolizuje wrażliwość i otwartość. Uroczy motyw Raka, ozdobiony błyszczącym kamieniem, reprezentuje znak zodiaku dla osób urodzonych od 22 czerwca do 22 lipca. Srebrny wisiorek CANCER z cyrkoniami to doskonały wybór dla wszystkich osób urodzonych pod znakiem Raka.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Delikatny motyw raka, precyzyjnie wykonany z najwyższej jakości rodowanego srebra, uosabia wrażliwość, otwartość i opiekuńczą naturę typową dla tego wodnego znaku. Błyszczące sześcienne cyrkonie osadzone wokół znaku dodają elegancji biżuterii i podkreślają jej wyjątkowy design.

Wisiorek CANCER wykonany jest z wysokiej jakości srebra próby 925/1000, a jego powierzchnia pokryta jest trwałą powłoką rodu, która chroni klejnot przed uszkodzeniem i zapewnia jego długotrwałe piękno.

Wisiorek jest dostarczany w eleganckim pudełku prezentowym, gotowym do podarowania ukochanej osobie lub jako przypomnienie o własnej empatii. Podaruj sobie lub swoim bliskim tę piękną biżuterię, która podkreśli Twój dobry gust i stanie się trwałym symbolem Twojej wewnętrznej wrażliwości i życzliwości.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Wisiorki dla kobiet i dziewcząt
Kategoria: Wisiorek
Materiał: Srebro 925
Ustawienie: Cyrkon
Obróbka powierzchni: Pokryty rodem
Kolor: Silver, Przezroczysta
Miejsce docelowe: Damskie, Dla dzieci, Męskie
Motyw: Zwierzęcy, Zodiak
Czystość: Ag925/1000
Pudełko upominkowe: tak
Średnia: 14 mm

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: