Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10911 Srebrny wisiorek AQUARIUS Ag925/1000; ≤1,40 g

Kod: 10911
Nowość
123 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
3.6.2024
Możliwości transportowe

Srebrny wisiorek AQUARIUS z cyrkonią symbolizuje oryginalność i niezależność. Charakterystyczny motyw nosiciela wody, ozdobiony błyszczącym kamieniem, reprezentuje znak zodiaku dla osób urodzonych od 21 stycznia do 20 lutego. Uosabia niezależność, humanitarną wrażliwość i swobodę ducha typową dla tego znaku powietrznego.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Srebrny wisiorek AQUARIUS z cyrkoniami to świetny wybór dla wszystkich urodzonych pod znakiem Wodnika. Oryginalny motyw nosidełka na wodę, precyzyjnie wykonany z najwyższej jakości rodowanego srebra. Błyszczące cyrkonie sześcienne nadają klejnotowi odrobinę wyjątkowości i podkreślają jego nowatorski design.

Wisiorek AQUARIUS wykonany jest z wysokiej jakości srebra próby 925/1000, a jego powierzchnia pokryta jest trwałą powłoką rodowaną, która chroni klejnot przed uszkodzeniem i zapewnia jego długotrwałe piękno.

Wisiorek jest dostarczany w eleganckim pudełku prezentowym, gotowym do podarowania ukochanej osobie lub jako uczczenie własnej wyjątkowości. Podaruj sobie lub swoim bliskim tę piękną biżuterię, która podkreśli Twoją naturalną oryginalność i stanie się trwałym symbolem Twojej wewnętrznej wolności i człowieczeństwa.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Wisiorki dla kobiet i dziewcząt
Kategoria: Wisiorek
Materiał: Srebro 925
Ustawienie: Cyrkon
Obróbka powierzchni: Pokryty rodem
Kolor: Silver, Przezroczysta
Miejsce docelowe: Damskie, Dla dzieci, Męskie
Motyw: Zodiak
Czystość: Ag925/1000
Pudełko upominkowe: tak
Średnia: 14 mm

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: