LETNIE ZNIŻKI 33% na wybraną biżuterię srebrną

10217 Srebrna bransoletka SONAM Ag925/1000; ≤2,13 g

Kod: 10217
Promocja
221 zł –33 %
10217 srebrna bransoletka trzy owale
221 zł –33 % 148 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
26.6.2024
Możliwości transportowe

Historia tej bransoletki nawiązuje do harmonii i równowagi. To tak, jakby każdy z tych trzech owali reprezentował etap życia - przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, które łączą się w jedną idealną całość. Jest symbolem podróży przez życie, pełnej radości, miłości i piękna. Każdy element jest przygotowywany z miłością i troską, aby przynieść radość i piękno jego użytkownikowi.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Przedstawiamy naszą nową bransoletkę z trzema owalami, wykonaną ze srebra próby 925 i ozdobioną błyszczącymi cyrkoniami. Ta elegancka i wyrafinowana bransoletka jest doskonałym dodatkiem dla każdej kobiety, która ceni ponadczasowy design i wysokiej jakości biżuterię.

Bransoleta jest rodowana, co zwiększa jej odporność na zarysowania i ścieranie. Wyrafinowany design i szczegółowe wykonanie tworzą idealną symbiozę jakości i elegancji.

Bransoletka zapakowana jest w luksusowe pudełko upominkowe, co czyni ją idealnym prezentem dla każdego miłośnika biżuterii.

Srebrna bransoletka z trzema owalami, dwoma z przezroczystymi cyrkoniami sześciennymi i środkowym owalem z czerwonymi cyrkoniami sześciennymi jako centralnym elementem. Ten projekt przypomina trzy planety poruszające się w kosmicznym tańcu, z których każda świeci własnym, unikalnym światłem

Parametry dodatkowe

Kategoria: Bransoletki dla kobiet i dziewcząt
Kategoria: Bransoletka
Materiał: Srebro 925
Ustawienie: Cyrkon
Obróbka powierzchni: Pokryty rodem
Kolor: Silver, Przezroczysta, Czerwony
Miejsce docelowe: Damskie, Dla dzieci
Długość bransoletki: 17 + 3 cm
Czystość: Ag925/1000
Pudełko upominkowe: tak

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: