Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10219 Srebrna bransoletka DRZEWO ŻYCIA Ag925/1000; ≤2,03 g

Kod: 10219
286 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
23.5.2024
Możliwości transportowe

Prezentujemy srebrną bransoletkę z motywem drzewa życia, jedną z naszych najważniejszych i najpopularniejszych biżuterii. Drzewo Życia to uniwersalny symbol, który jest częścią wielu kultur i religii na całym świecie. Reprezentuje wieczne życie, obfitość, wieczną odnowę, moc i zjednoczenie wszystkich form życia. Jest symbolem równowagi i harmonii w przyrodzie, połączenia nieba, ziemi i podziemi.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Bransoletka została wykonana z wysokiej jakości srebra próby 925, a jej powierzchnia została pokryta rodem, co zwiększa jej odporność na zarysowania i otarcia. Kiedy nosisz tę bransoletkę, nosisz historię życia, która jest głęboko zakorzeniona w ziemi, ale sięga niebios. Przypomina o tym, jak wszyscy jesteśmy połączeni i jak każdy z nas jest ważną częścią tego wspaniałego wszechświata.

Każda bransoletka zapakowana jest w luksusowe pudełko upominkowe, co czyni ją idealnym prezentem dla każdej kobiety, która ceni sobie wysokiej jakości biżuterię i głębokie symbole. Historia tej bransoletki nawiązuje do siły, równowagi i wiecznego piękna życia, które można nosić każdego dnia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Bransoletki dla kobiet i dziewcząt
Kategoria: Bransoletka
Materiał: Srebro 925
Ustawienie: Nie
Obróbka powierzchni: Pokryty rodem
Kolor: Silver
Miejsce docelowe: Damskie
Motyw: Drzewo życia
Długość bransoletki: 17 + 3 cm
Czystość: Ag925/1000
Pudełko upominkowe: tak

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: