Rabaty do 40% w kategorii RABATY.

10903 Srebrny wisiorek VIRGO Ag925/1000; ≤1,32 g

Kod: 10903
Nowość
123 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
3.6.2024
Możliwości transportowe

Srebrny wisiorek VIRGO z cyrkonią symbolizuje mądrość i praktyczność. Elegancki motyw dziewicy, ozdobiony błyszczącym kamieniem, reprezentuje znak zodiaku dla osób urodzonych od 23 sierpnia do 22 września. Srebrny wisiorek z cyrkoniami to idealna biżuteria dla wszystkich urodzonych pod znakiem Panny.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Delikatny motyw dziewicy, precyzyjnie wykonany z najwyższej jakości rodowanego srebra, uosabia mądrość, praktyczność i dbałość o szczegóły typowe dla tego znaku ziemi. Błyszczące sześcienne cyrkonie osadzone wokół znaku dodają elegancji biżuterii i podkreślają jej wyjątkowy design.

Wisiorek VIRGO wykonany jest z wysokiej jakości srebra próby 925/1000, a jego powierzchnia pokryta jest trwałą powłoką rodowaną, która chroni klejnot przed uszkodzeniem i zapewnia jego długotrwałe piękno.

Wisiorek jest dostarczany w eleganckim pudełku prezentowym, gotowym do podarowania ukochanej osobie lub jako symbol uznania własnych zalet. Podaruj sobie lub swoim bliskim tę wspaniałą biżuterię, która podkreśli Twój wyrafinowany gust i stanie się trwałym przypomnieniem Twojej wewnętrznej mądrości.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Wisiorki dla kobiet i dziewcząt
Kategoria: Wisiorek
Materiał: Srebro 925
Ustawienie: Cyrkon
Obróbka powierzchni: Pokryty rodem
Kolor: Silver, Przezroczysta
Miejsce docelowe: Damskie, Dla dzieci, Męskie
Motyw: Zodiak
Czystość: Ag925/1000
Pudełko upominkowe: tak
Średnia: 14 mm

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: