LETNIE ZNIŻKI 33% na wybraną biżuterię srebrną

10016 Uniwersalna szkatułka na biżuterię VIOLA - na komunię św

Kod: 10016
42 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
25.6.2024
Możliwości transportowe

To uniwersalne białe pudełko na biżuterię jest idealnym prezentem z okazji Komunii Świętej. Jego prosty i elegancki design jest idealny do przechowywania każdej biżuterii, która symbolizuje ten ważny chrześcijański kamień milowy. To pudełko na biżuterię jest czymś więcej niż tylko pudełkiem - to cenna pamiątka duchowej podróży

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Uniwersalne białe pudełko na biżuterię jest idealnym prezentem na chrześcijańską tradycję Komunii Świętej. Jego prosty, ale piękny design dodaje znaczenia każdej biżuterii, która będzie w nim przechowywana. Może służyć jako miejsce do przechowywania pierścionka, bransoletki, łańcuszka, kolczyków lub wisiorka.

Jego wymiary 93 × 93 × 40 mm są idealne do przechowywania dowolnej biżuterii, a jego złoto-biały kolor nadaje mu wyjątkowy wygląd. Wykonany z papieru, jest lekki i łatwy do przenoszenia. To pudełko na biżuterię jest czymś więcej niż tylko pudełkiem - to cenna pamiątka, która upamiętnia początek duchowej podróży i wiary. Ten emocjonalny i piękny prezent będzie wspaniałą pamiątką tego ważnego dnia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pudełka na prezenty
Materiał: Papier
Kolor: Biała, Złota
Posługiwać się: Pierścień, Bransoletka, Łańcuch, Kolczyki, Wisiorek
Wymiary pudełka (szer. × gł. × wys.): 93 × 93 × 40

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: