LETNIE ZNIŻKI 33% na wybraną biżuterię srebrną

10015 Naszyjnik pudełko na biżuterię VIOLA - Komunia Święta

Kod: 10015
42 zł
W magazynie
Możemy doręczyć do:
25.6.2024
Możliwości transportowe

To eleganckie białe pudełko na biżuterię jest idealnym prezentem na wyjątkowy moment Pierwszej Komunii Świętej. Jest przeznaczony do przechowywania samych łańcuszków lub łańcuszków z zawieszką symbolizującą wiarę i oddanie. Dzięki swojej prostocie i pięknemu wzornictwu to pudełko na biżuterię jest czymś więcej niż tylko pudełkiem na biżuterię - to pamiątka dnia, w którym naprawdę zaczyna się duchowa podróż.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

To eleganckie białe pudełko na biżuterię jest idealnym miejscem do przechowywania łańcuszka, który na zawsze będzie symbolizował wspaniały dzień Pierwszej Komunii Świętej. To nie tylko zwykłe pudełko do przechowywania biżuterii - to pamiątka, która upamiętnia dzień rozpoczęcia duchowej podróży. Jego prosty, ale piękny design jest powodem, dla którego to pudełko na biżuterię jest czymś więcej niż tylko miejscem do przechowywania biżuterii.

Jego wymiary 165 × 163 × 40 mm są idealne dla łańcucha, a jego złoto-biały kolor nadaje mu wyjątkowy wygląd. Wykonany jest z papieru, dzięki czemu jest lekki i łatwy do przenoszenia. Ten piękny i emocjonalny prezent będzie wspaniałą pamiątką tego ważnego dnia

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pudełka na prezenty
Materiał: Papier
Kolor: Biała, Złota
Posługiwać się: Łańcuch
Wymiary pudełka (szer. × gł. × wys.): 165 × 163 × 40

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: